Řízení obchodní reputace

Pokud je vaše obchodní pověst poškozena negativními recenzemi od nešťastných zákazníků, efekty se objeví, když lidé vyhledávají vaši firmu v Googlu.

Když vaše image a důvěryhodnost je poškozena, tak je vaše schopnost vydělat. To je místo, kde je důležité správně řídit vaši online pověst. Pokaždé, když lidé hledají vaše jméno nebo podnikání a poté najdou negativní výsledky vyhledávání, ztratíte.

Správa obchodní reputace umožňuje zpětnou kontrolu online rozhovoru

Pokud jste našli negativní recenze na Googlu nebo na webových stránkách pro přezkum, v sociálních médiích, v obchodním adresáři … nebo kdekoli, kde to lidé najdou – musíte jednat rychle a rozhodně. Čím déle to je, aby lidé viděli to, tím víc škody způsobí vaší online pověsti.

Negativní obsah musí být potlačen. Pokud poškozuje vaši pověst, je často velmi obtížné ji trvale odstranit a smazat, takže musí být pohřben a ukryt. To je základní část řízení dobrého jména. Dáváme vám kontrolu nad online rozhovorem tím, že vyvíjíte stránku 1 do pozitivního zážitku pro vás a vaše potenciální klienty.

V takovém případě musíte strategicky řídit svou pověst, abyste se vyhnuli ztrátě konkurenční výhody. Potenciální zákazníci nechtějí obchodovat se společností, která má recenze 1 hvězdičku a stížnosti.

Stavíte svou firmu na poskytování dobré služby nebo produktu. Takže když se zákazníci dostanou online a po negativním hodnocení o vašem podnikání, je to strašné pro vaši pověst … I když byste mohli mít stovky šťastných zákazníků, pouze negativní lidé najdou energii a sklon jít online a napsat špatné věci o vaší firmě . V takovém případě se musíte chránit.

Jako reputační společnost se můžeme zabývat všemi aspekty své pověsti a opravit problémy, které máte. Zavolejte nám teď, abyste si mohli popovídat o tom, jak vám můžeme pomoci.

Máte-li národní novinové články, které říkají špatné věci o vaší firmě – můžeme vám pomoci. Neexistuje nic, co by nebylo možné opravit pomocí reputace.

Získejte ZDARMA QUOTE NOW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *