About

Musíte podniknout kroky k ochraně a správě výsledků vyhledávání vašeho jména, podnikání nebo všeho, o co chcete ovládat.

Chcete-li opravdu chránit svou reputaci online, musíte převzít kontrolu nad výsledky vyhledávání ve službách Google a hlavních vyhledávačích. Chcete-li to provést, musíte mít jasnou strategii, jak ovládat výsledky vyhledávání.

 

Jako společnost s dobrým jménem pro dobré jméno víme velmi dobře, že podniky potřebují silnou a pozitivní online prezentaci, aby uspěly. Každý den pomáháme podnikům obnovit negativní výsledky vyhledávání a špatnou pověst online. Řízení obchodní pověsti se stalo velkým problémem pro podniky všech velikostí.

Pokud nemáte pozitivní pověst online, musí být chráněna. Pokud nechcete aktivně řídit svou internetovou reputaci, zaostáváte za sebou.

Nedovolte, aby stížnosti a negativní komentáře zničily vaši obchodní pověst. Můžeme ti pomoct. Můžeme vám dát zpět kontrolu nad výsledky vyhledávání tak, aby lidé viděli, co chcete vidět!

 

Potlačujeme zprávy, které byste raději nikdo jiný neviděl.

Pokud nějaký zpravodajský článek nebo stránka blogu poškozuje vaši pověst, můžeme vám pomoci. Mohou být velmi obtížné odstranit, a obecně se hodí velmi dobře v Google, takže zprávy články mohou být velmi škodlivé pro vaši reputaci on-line.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *